Zakres działalności

Biuro Turystyczne Arnika powstało zarówno z pasji i zainteresowań jego założycieli. Wysoka jakość świadczonych usług przez nasz personel, ukierunkowana na jak najbardziej bezpośredni kontakt z klientem, dba aby nasi Klienci dotarli do celu podróży bezpiecznie, wygodnie i na czas.

Od początku swojej działalności Biuro specjalizuje się w organizacji imprez turystycznych dla wszelkiego rodzaju grup zorganizowanych - zarówno dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Tworzy programy i kalkulacje na życzenie, dostosowując je do wymagań najbardziej wymagającego podróżnika, skalkulowane na każdą kieszeń.

W dążeniu do ciągłego rozwoju prężnie działającej firmy oprócz swojej podstawowej działalności organizatora imprez grupowych Biuro oferuje licencjonowane przewozy krajowe i międzynarodowe dla firm i organizacji.

Biuro Podróży ARNIKA zarejestrowane jest w Krynicy - Zdroju, posiada wpis do ewidencji działalności gospodarczej Burmistrza Miasta Krynicy - Zdroju o numerze 3366/99, numer NIP 594 112 67 18 oraz numer REGON 21035635.

Biuro działa zgodnie z obowiązującą ustawą o usługach turystycznych: posiada wydane przez Marszałka Województwa Małopolskiego zaświadczenie o numerze Z/38/2012 z wpisem do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz ważną gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki w SIGNAL IDUNA POLSKA T.U. S.A. o numerze M217542
Podczas trwania każdej własnej imprezy Biuro ubezpiecza swoich klientów w SIGNAL IDUNA POLSKA T.U. S.A. na podstawie Umów Generalnych o numerach: 201067 oraz 201099.

Numer rachunku bankowego Biura Turystycznego ARNIKA:

ING BSK o/Krynica   PL 03 1050 1849 1000 0022 9498 2430

Oferta Biura Turystycznego ARNIKA:

Turystyka grupowa - organizacja wszelkiego rodzaju imprez turystycznych krajowych i zagranicznych dla każdej grupy zorganizowanej (szkoły, firmy, przedsiębiorstwa, urzędy, organizacje, itp.). Ofertę dla szkół kierujemy do nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nasze propozycje to nie tylko dobra zabawa. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pilotów i przewodników mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną realizujących różnorodne wielowątkowe programy historyczne, kulturowe, przyrodnicze, geograficzne. Każdy z programów możemy dostosować do Państwa potrzeb i możliwości.

  • wycieczki krajoznawcze krajowe i zagraniczne
  • wycieczki do kąpielisk termalnych na Węgry i do Słowacji
  • kolonie, zimowiska, obozy młodzieżowe
  • imprezy integracyjne, motywacyjne, eventy
  • wyjazdy narciarskie
  • wyjazdy na imprezy sportowe
  • wyjazdy na imprezy kulturalne: koncerty, festiwale, wystawy
  • Sprzedaż biletów na wycieczki dla klientów indywidualnych

 

Każdego klienta traktujemy tak, jakbyśmy chcieli być traktowani. Nie szczędzimy czasu i energii, aby w pełni wykazać, że słusznie nam Państwo zaufali.

W OFERCIE